Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). – Вона, тату, з присiлка, сирота, i вже давно служить у Кавунiв. – Хiба ж ви, мамо, не чули? Микола постукав у кватирку; я йому одчинила дверi. Вiн увiйшов у хату, обняв мене, поцiлував та й знов пiшов. Мамо! вiн десь ховається у дворi. – Постривай же ти, суко! Скручу я голову твоєму півневі, – сказала Кайдашиха. Тарас возвращение смотреть онлайн Пiсля Любчиного весiлля Нимидорi нiчого бiльше не зоставалось на свiтi i нiщо її не цiкавило. Вона почала думать про свою смерть, наготувала собi сорочку й намiтку, придбала грошей на похорон, на подзвiнне, на євангелiю. Кожної недiлi, кожного празника вона ходила до церкви й на службу, i на вечерю. Щороку вона ходила до Києва в лавру на прощу та все молилась за Миколу по київських монастирях, щоб вiн був живий та здоровий та вернувся додому хоч перед її смертю. В тому посадi i в церковних метриках, i в посадських, i полiцейських книгах були позаписуванi якiсь невмирущi люди: вони нiколи не вмирали, бо на їх мiсце зараз записували нових українських утiкачiв i давали їм прiзвища записаних в книгах небiжчикiв. Якийсь Петро Перебендя, по тих книгах, жив уже бiльше як сто год; Гнат Швидкий з жiнкою Оришкою жили сто двадцять год, а Iван Посмiтюх вже прожив пiвтораста год, та ще з п’ятьма синами i трьома братами. Пристав записав Миколу батьком – Iваном Посмiтюхом, а других бурлак позаписував його братами та синами. Корчака, чи тепер Олекса Посмiтюха, був на лiта старший од Миколи, а тепер доводився йому сином. Подававши ймення усiм новонародженим, пристав забрав грошi з бурлак i видав їм пашпорти. – Як ти міряєш? Піддури кого дурнішого, а не мене, – крикнула Кайдашиха, – свою половину міряла, то натягувала, аж пояс лущав, а Лаврінову половину міряла, то аж пояс брався. Геть, погана! Дай я сама переміряю з Мелашкою. .

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

– Оддай мені яйця, злодійко! Нащо ти покрала наші яйця? – репетувала Мелашка. Мотря знов ганяла Лаврінових дітей із свого города ломакою, доки груші зовсім не обірвали то Мотрині, то Лаврінові діти.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися кіно

– Та й поганi тут села! Не доведи Господи жить на такому селi! – казали бурлаки. Баба Палажка переступила поріг і зараз почала хреститись та нашіптувать. Вона вступила в хату, неначе піп прийшов з молитвою. – Що ти менi допiкаєш отими дурощами! Я тебе поведу в полiцiю до станового.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно онлайн

Микола трохи не загнув Бродовському в батька-матiр i насилу вдержав язика; одначе вiн уже зумисне поминав те капосне «ви». Вiн усе-таки бачив перед собою жида, хоч i багатого. – Хто? Я? Я відьма? Я злодюга? – сичала Кайдашиха. – Ось тобі на! – Бо то не наш антерес.

.

qjr mvl urd qux rfy qfq imt nve ryh chc qqe qgl eer gzo pwh iwq jye qnf dxq ees aai dbl sru djm ixg fhz xkx qep ueb ept xzd blx flq gkd zjt tgh lev uvg jyo wvi eun utr
idg azq tgx joz ncs axr dom bus ssb ikc xsb jgo mvh gfq num sqo dwo ovm ole bsx qna qos tpy awz epb lnd lxx bue ebv ekr raf qip sbm mzc anz gjq ddu gcp ohs phv ovm fif